Aktualizacja informacji o funkcjonowaniu Ośrodka

Szanowni Państwo,
uprzejmie przypominamy, że w związku z utrzymującym się stanem epidemii, Ośrodek podejmuje wszelkie środki ostrożności, mające na celu zapewnienie zarówno bieżącego świadczenia pomocy jak również zapewnienia bezpieczeństwa naszym Klientom oraz pracownikom.
Ośrodek oraz wszystkie Lokalne Punkty Pomocy działają zgodnie z harmonogramem, wprowadzona została jednak możliwość porad zdalnych (przez telefon lub elektronicznie). Kontakt bezpośredni możliwy jest tylko w wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym umówieniu konkretnego terminu spotkania. Wdrożone rozwiązania umożliwiają minimalizowanie ilości osób przebywających w tym samym momencie w pomieszczeniach oraz pozwalają na płynne korzystanie z pomocy bez konieczności zbędnego przemieszczania się naszych Klientów.
❗️ Osoby odwiedzające Ośrodek lub Lokalne Punkty po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania, zobowiązane są do stosowania osłony na usta oraz nos jak również dezynfekcji dłoni, takie same środki ochrony stosowane są również przez naszych pracowników❗️ ?

Przypominamy również, że całodobowo można pobrać druki wniosków z dystrybutora koło wrzutni znajdującej się na drzwiach Ośrodka w Krakowie (ul. Kapelanka 60, wewnątrz budynku) jak również można otrzymać druki wniosku i pozostałych dokumentów pocztą elektroniczną lub też tradycyjną. Prosimy o kontakt z osobami pierwszego kontaktu, które pozostają do Państwa dyspozycji i służą pomocą pod numerem telefonu:
 ☎️12 421 22 88 (w godzinach pracy biurowej) oraz
? 504 704 933 (poza godzinami pracy biurowej).

Wszystkie wdrożone rozwiązania służą temu aby uzyskali Państwo szybką i profesjonalną pomoc, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnych zasad bezpieczeństwa, dlatego dziękujemy za zrozumienie jak również wiele ciepłych słów, które od Państwa na co dzień otrzymujemy. Państwa satysfakcja z uzyskanej pomocy jest dla nas tym większą motywacją do dalszej pracy na rzecz osób pokrzywdzonych przestępstwem, świadków oraz osób im najbliższych. ❤️?

Dodaj komentarz